LOVING © CARING © EMBRACINGHAND MADE
© 100% SATISFACTION © HIGH QUALITY © COTTON MADE


כרית הריון והנקה שרון דרור
הכרית המומלצת והטובה ביותר - ייחודית רב תכליתית ומפנקת לתקופת הריון והנקה
מחיר - 360ש"ח


אודות הכרית ויתרונותיה
כרית אופנתית ייחודית, נוחה, תומכת, מפנקת ומושלמת  
     לשימושים רבים ומגוונים לתקופת הריון והנקה.
ניתנת לכוונון בהתאם לתנוחה הרצויה ולמקום הישיבה או     
    השכיבה.
מאפשרת הנקה לכל סוגי התנוחות לאם ולתינוק.
מתאימה למיטת תינוק, ילד, הורים, מזרן פעילות ועוד. 
מילוי אקרילן רך, נעים, איכותי ועמיד לאורך זמן רב.
עשויה מבדי כותנה איכותיים 97% כותנה, 3% לייקרה.
אורך מצב פתיחה מלא 165 ס"מ היקף 70 ס"מ.
הוראות כביסה: 30 מעלות, כביסה בנפרד, ללא מייבש.
המוצר מוגן בפטנט/ מדגם רשום.
כל הזכויות שמורות "לשרון דרור".
השימוש במוצר באחריות המשתמש בלבד. 
 

   052-3888163,  info@sharondror.co.il


 

מגוון אפשרויות שימוש בכרית
Sharon_Dror_Nursing_Pillow (27)
Sharon_Dror_Nursing_Pillow (3)
Sharon_Dror_Nursing_Pillow (4)
Sharon_Dror_Nursing_Pillow (5)
תרומתה של כרית הריון והנקה / שרון דרור

השינויים הגופניים והנפשיים שאת עוברת עם כניסתך להריון, בתקופת ההיריון, הלידה, לאחר הלידה ובתקופת ההנקה אצל מי מאיתנו שבוחרות להניק, משפיעים על אורח חייך ומלווים אותך לפרק זמן  ארוך. תשעת חודשי ההיריון המתוכנן מתחילים מבעוד מועד, עם קבלת ההחלטה להיכנס להיריון ומסתיימים, עם הולדת תינוקך בשעה טובה וברוכה. הימים, השבועות והחודשים שלאחר הלידה, מלווים בהסתגלות וחזרה לשגרת החיים והחיים החדשים עם התינוק/ת ומשפחתך.  
כאמהות הריוניות, אנחנו מחפשות ובודקות לא מעט פתרונות שונים, שיקלו על תחושות האי נוחות והכאבים, על מנת לשפר את איכות חיינו בזמן ההיריון, לאחר ההיריון ובזמן ההנקה. המציאות החדשה שנוצרה בתקופת הריונך, דורשת התמודדות והסתגלות לשינויים הפיזיים בגופך, התחושות, הרגשות שמציפים ומצבי הרוח המשתנים. נשים רבות מתלוננות על תחושת אי נוחות, לחצים וכאבים בזמן ישיבה, שכיבה, הליכה או סתם כך, הבאים לידי ביטוי בשינה לא סדירה, עייפות מצטברת, חוסר מנוחה וריכוז, כאבי גוף, שברובם מתרכזים לאורך הגב, האגן, הירכיים, הרגליים והבטן. עם תום ההיריון, לאחר הלידה, אנו שוב מתמודדות עם מציאות חדשה של הסתגלות לשינויים בגופינו ונפשנו ומי מאיתנו שבוחרות להניק רוצות לאפשר הנקה טובה, בריאה ונעימה לך ולתינוקך.
מחקרים רבים מעידים על חשיבות איכות חיים טובה ובריאה לאם, בתקופה שלפני ההיריון ובמיוחד בזמן ההיריון. אותם מחקרים, מדגישים את חשיבות ההנקה ותזונת חלב אם, מלאה ככל שניתן, התורמים לתינוק בריא, רגוע ונינוח יותר. אם רגועה ושלווה, המקפידה על אורח חיים בריא והנקה, מגדילה את סיכוייה לחיים בריאים וטובים יותר לה ולתינוקה. מרכיבי המזון בחלב האם, חשובים ועוזרים להתפתחות בריאה של תינוקך. הקשר האינטימי והקרבה שנוצרת בינך לבין תינוקך בזמן ההנקה, חשוב ותורם רבות להתפתחות הרגשית, הקוגניטיבית והחברתית של תינוקך. תקופת ההנקה תורמת לך רבות בגיבושך להפוך לאם גאה, אחראית, בטוחה, תומכת ומסורה באמצעות הקשר המקסים והאינטימי שנוצר בינך לבין תינוקך.     
האם ניתן להקל, לתמוך ולשפר את איכות חיינו בתקופת ההיריון, לאחר ההיריון ובזמן הנקת  תינוקנו? כרית הריון והנקה, נכנסת לחייך עוד בתקופת ההיריון, כבר בשלבים הראשונים בהם גופינו עוברים שינויים פיזיים ואנו מתחילות לחוש באי נוחות וכאבים במיוחד בזמן שינה, שכיבה או סתם ישיבה. מבנה הכרית המשתנה בהתאם לתנוחה הרצויה, גודלה והגמישות שלה, מאפשרת תמיכה בכל חלקי גופינו ובאין ספור תנוחות שונות במצבי שכיבה וישיבה כראות עינייך ותחושותייך. כל אחת מאיתנו יכולה למצוא לעצמה את התנוחה המתאימה והנוחה לה באמצאות הכרית, אם זה במיטה, כורסא, שטיח או בכל מקום שתמצאי לנכון. ההקלה בכאבים והתמיכות בכל חלקי גופנו שהכרית מאפשרת לנו, מרגיעה, ותורמת לשינה הרבה יותר טובה, המעלה את איכות חיינו בזמן ההיריון. עם הולדת התינוק, בתקופת ההנקה, אנו עייפות, מרגישות מותשות במהלך היום, והלילה. משקל התינוק  הגדל, תכיפות זמני ההנקה המשתנים בהתאם, עולים לנו בהרבה מאמצים להמשיך ולהקפיד על ההנקה. כרית ההנקה מאפשרת לך ולתינוקך נוחות ותמיכה להנקה רגועה, נוחה ונעימה יותר. תפקידה של כרית ההיריון וההנקה בתקופת ההיריון וההנקה לא מסתיים, הכרית עוד תמשיך ללוות, לתמוך ולהקל עלייך, גם בתקופה שגופך עובר שינויים פיזיים לאחר הלידה ותאפשר לך חיים טובים, איכותיים ושמחים יותר.


כל הזכויות שמורות לשרון דרור משנת 2002